0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský regál z masivu 36-4253-82-001 Butterfly

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00101-2015
Dostupnost:
nedostupné
Regál: 87x169x42
Dvířka: z látky
692 Kč

Parametry produktu

Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Netradiční regál do dětského pokoje z masivu malé i velké slečny

V nabídce dánského výrobce dětského nábytku z masivu se nám líbí především velká flexibilita, s kterou dané produkty nabízí. Vybrat si však můžete nejen z nabídky nábytku a návrhů dětských pokojů, ale k dispozici jsou i velmi zajímavé dekorace. Pro tak tradiční díl nábytku, kterým regál bezesporu je, nabízí výrobce hned několik možností. Můžete pořídit regál bez látkové dekorace, která nahrazuje klasická dvířka, nebo naopak můžete regál pořídit s plnými dvířky. Je zde vlastně ještě jedna možnost, můžete nechat regál zcela otevřený, nemusíte pořizovat ani látku, ani dvířka.Dánský výrobce kromě flexibilního výběru klade velký důraz na kvalitu a také proto vám nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Materiálem pro výrobu je dřevo borovice v kombinace i mdf deskou, bílý nátěr vodou ředitelný. Dodání regálu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Dětský pokoj z masivu pro holku zařízen do nejmenšího detailu

Jak příjemně regál zapadá do interiéru holčičího pokoje zařízeného kolekcí Butterfly představujeme na doplňujících fotografiích. Vybírat můžete z několika designů dětských postelí, od klasických dětských postelí až patrové postele z masivu. Vše, včetně dětských dekorací spojuje jeden motiv rozkvetlé louky. Dětský nábytek z masivu je vždy bílý a dětské dekorace v dívčích odstínech.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.