Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský regál Active

Výrobce: CL-T
Kód: CLT0017-2016
3 583 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 184 cm
Šířka (cm): 44 cm
Hloubka (cm): 37 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: kulaté hrany
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský regál Active, ideální pro školáky

V kolekci nábytku Active najdete celou řadu samostatných dílů a ideální spojení pro školáky a studenty je regál s psacím stolem, který samozřejmě také nabízíme. V kolekci najdete vše pro vybavení nejen dětského pokoje, ale rovněž studentského pokoje, nebo kanceláře. A regál nabízí neutrální design, který mohou využít i dospělí. Regál nabízí otevřený odkládací prostor na učebnice a knížky a zavřený úložný prostor v podobě šuplíků a skříňky. Design můžeme označit jako moderní, oblíbený je i bílý odstín. Jak jsme již zmínili, ideální je spojení regálu a psacího stolu, které nejvíce využijí studenti. Na fotografiích takové příklady uvádíme a nechybí ani využití regálu třeba v předsíni, nebo ložnici. Díky široké nabídce dílů a neutrálnímu designu lze využít kolekci nábytku Active téměř kdekoliv.


Turecký výrobce nabízí nábytek velmi kvalitní, každý díl je opatřen certifikátem jakosti. Montáž velmi snadná, dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.

Více z kolekce

Nábytek do dětského pokoje, studentského, kolekce Active

Přejít do kolekce
Kolekce
Kolekce
Kolekce

V kolekci také najdete

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.