Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský psací stůl pro kluka Captain

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0092-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Psací stůl : 130x75x70
7 384 Kč
Nadstavec: 130x95x24 cm
3 964 Kč

Parametry produktu

Barva: kaštan
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Typ:: s nádstavcem

Dětský psací stůl pro kluka, školáka i studenta

Máte rádi u dětského nábytku design v nějakém tématu? Pokud ano, tak kolekce značkového dětského nábytku Captain nabízí díly v tématice pirátů, lodí a moře. Výrobce nabízí velmi kvalitní nábytek s prodlouženou zárukou až na sedm let. Psací stůl můžete pořídit s nadstavcem či bez něj, ale čím je dítě větší, tím více se pořízení nadstavce vyplatí. Nabízí až překvapivě velké úložné prostory navíc a tím že je to nadstavec, šetří místo v interiéru. Nemusíte k psacímu stolu pořizovat komodu, nebo nějaký regál. Rozměry stolu jsou vhodné a dostačující jak pro školáka, tak pro studenta. Příjemný odstín i grafické prvky navozují opravdu atmosféru dětského nábytku. V kolekci najdete celou řadu dalších dílů nábytku s pirátskou tématikou pro možné vybavení celého dětského pokoje.

 

Turecký výrobce jako autor designu je znám již v celé střední Evropě a nyní jeho produkty představujeme i na českém trhu. Dětský nábytek vysoké kvality s garancí na tři roky vám počáteční vyšší investici mnohonásobně vrátí. Materiálem pro výrobu psacího stolu se stala mdf deska, povrchová úprava ekologickým lakem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.