0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský psací stůl Lilly G58.150

Výrobce: Gaut
Kód: GA0013-2015
6 955 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 126 cm
Hloubka: 60 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Psací stůl pro školačky i studentky

Nabídka dětského nábytku v kolekci Lilly je velmi široká a dané díly využijete jak pro zařízení dětského pokoje, tak pro zařízení studentského pokoje dospívající slečny. Některé z dílů jako například psací stůl jsou pak společné pro obě varianty interiéru. Psací stůl je velmi prostorný, nabízí i velkou pracovní plochu 126x60 cm. Nechybí odkládací prostor ani skříňka s jednou policí. Velmi netradiční je spojení odstínů šedé, které lze spojit s růžovým odstínem, který najdete na dalších dílech nábytku v kolekci.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu psacího stolu nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Je rozdíl mezi studentským a dětským pokojem?

Je vlastně rozdíl mezi zařizováním interiéru pro malou holčičku a pro už téměř dospělou dívku? Je a není. Záleží na vašich možnostech. V každém případě pro větší slečnu je třeba do interiéru pořídit psací stůl rozměry vyhovujícími jejím potřebám a pokud máte prostor rozhodně doporučujeme větší postel. Postačí alespoň pro matraci 120x200 cm, ale i to je oproti dětské posteli rozdíl. Dospívající dívka má také vyšší požadavky na úložné prostory, šatní skříň nejméně dvoudveřová nesmí chybět. Toaletka není nutná, ale jejím pořízením uděláte vaší slečně opravdu velkou radost.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský psací stůl Fairy 299412

Dětský psací stůl Fairy 299412

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
2 569 Kč
Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
7 602 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.