0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský polštář Indian Girl 36-2254-IG-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00215-2015
1 060 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Průměr: 23 cm
Délka: 70 cm
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v balíku
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský dekorační polštář

Také dětský pokoj může být vybaven celou řadou dekorací. Jejich nabídku a to ve velmi širokém výběru přináší na naše stránky dánský výrobce dětského nábytku z masivu. Každá z jeho kolekcí má určité téma, interiéry dětských pokojů z masivu pro holky jsou tak velmi originální. Polštář, který představujeme nyní, patří do kolekce Indian Girl. Ta osloví zejména malé slečny, které mají rády western a příběhy o indiánech. Nabídka dětských dekorací je opravdu velmi netradiční a nechybí ani dekorace do dětského pokoje pro kluky.

 

Dánský výrobce značkového nábytku a dekorací klade velký důraz na kvalitu a design. Potah polštáře je snímatelný, údržba je tak velmi snadná. Molitanová výplň. Dodání v jednom díle.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dekorační polštář Cowboy 36-2004-CW-000

Dekorační polštář Cowboy 36-2004-CW-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
1 019 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.