0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu pro dvě děti Fairytale Knight

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0062-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 212x90x96 cm
Šuplík pod postel: přistýlka-197x35x94,5 cm
Dětská matrace: na postel 90x200
Dětská matrace: na přistýlku 90x190
Dětská komoda: 84x95x40 cm
Dětská polička: klasická-90x25x20 cm
1 133 Kč
Dětské křesílko Fairytale Knight
Dětský sedací vak Fairytale Knight
Sada dětských polštářů Fairytale Knight
1 090 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 110 kg
Prostor na spaní: 90x200/190 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

I dětský pokoj z masivu pro kluka může být trochu romantický

Určitě nám dáte za pravdu, že dětský pokoj pro kluka v jednom z mnoha návrhů interiérů od dánského výrobce, je velmi originální. Příjemné je i to, že návrh dětského pokoje je řešen výrobcem do nejmenšího detailu, vše má svůj smysl. V nabídce dánského výrobce totiž kromě klasické nabídky samostatných dílů dětského nábytku z masivu pořídíte i dětské dekorace a doplňky. Přinášíme vám tak zcela nový způsob zařizování interiérů dětských pokojů. Pro inspiraci uvádíme dané sestavy interiérů, v tomto případě dětský pokoj z kolekce Fairytale Knight, který však díky velké flexibilitě ve výběru může mít zcela jinou podobu. Praktické řešení dětské postele dává možnost místa na spaní pro dvě děti, nebo přistýlku využijete pro případné náhodné nocležníky.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a detail. materiálem pro výrobu nábytku je dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro kluka i holku

Na kolekci dětského nábytku z masivu se nám také velmi líbí možnost zařízení harmonického interiéru pro kluka i holku. Nábytek je vždy v bílém provedení a vy dle toho, zda dekorujete postel pro kluka či holku, pouze změníte doplňky. Pro holku ve světle růžovém provedení a pro kluka ve světle modrém provedení. Design je pro oba odstíny stejný, proto lze vše uplatnit v rámci jedné místnosti. Jak příjemně pak daný interiér působí, posuďte sami na ilustračních fotografiích. řešení pro sourozence, kdy váš interiér bude opravdu velmi individuální.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.