Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětský pokoj z masivu Flower Power-Basic-A9-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00164-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: Basic-A9-1-208x145x101 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Regál: 4 police-90/82x69x41,5 cm
Regál: s látkou-87x169x42

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj z masivu pro holku plný dekorací, doplňků a sytých barev

Návrh dětského pokoje z masivu od dánského výrobce, který se prostřednictvím dekorací a doplňků soustředil především na syté a hlavně oblíbené odstíny mladých děvčat. Nechybí červená, tmavě růžová, oranžová a to vše v kontrastu se sněhově bílým dětským nábytkem z masivu. Návrh je pouhým zlomkem toho, co v kolekci Flower Power najdete. Dánský výrobce přináší pro vaše děti zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje a samozřejmě nechybí ani návrhy pokojů z masivu pro kluky. To co se nám ale na nabídce dánského výrobce líbí nejvíc, je flexibilita a možnost neustálé proměny interiéru.

 

Tip Aldo: vyvýšené lůžko můžete přeměnit na klasickou postel studentky

 

Dánský výrobce, který se především soustředí na výrobu dětského nábytku z masivu, nabízí velmi vysokou kvalitu. Nábytek je certifikovaný s prodlouženou zárukou až na 36 měsíců. Dřevo borovice ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v bílé, která zachovává jemně viditelnou strukturu dřeva. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Co vám dětský pokoj nabízí?

Jak jsme již zmínili, dětskou postel v návrhu pokoje spíše pro menší slečnu, lze demontáží či snížením lůžka přeměnit na klasickou dětskou postel pro studentku. S přibývajícím věkem můžete dekorace postupně z pokoje odstraňovat, nebo naopak pro malou slečnu můžete ještě nějaké dekorace v této kolekci pořídit navíc. Nechybí klouzačka k posteli, nebo věž z látky, v nabídce také baldachýn k posteli či dětské židličky a stolky s látkovým potahem. V této kolekci se opravdu fantazii meze nekladou.

 

K posteli máte možnost pořídit také matraci se snímatelným potahem v několika odstínech na výběr, rovněž dánského výrobce.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.
Dětské dekorace pro slečny

To co především vytváří tento kouzelný interiér dětského pokoje, je umění volby dekorací a bytových doplňků. Tak proč se nenechat inspirovat dánskými designéry. V produktovém listu vám nabízíme i další dekorace, které jsou pro tento návrh interiéru vhodné.
Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.