Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


8 postelí, které by chtěla v pokojíčku každá holčička

Minule jsme si představili 8 dětských postelí, které by chtěl každý kluk. A dnes? Pokojíček je vlastní království každé malé slečny. Nejdůležitější a nejvýraznější úlohu v něm má postel. Máme proto pro vás inspiraci na 8 postelí, které by chtěla v pokojíku každá holčička.


Stylová postel, která bude ozdobou pokoje

Dětský nábytek belgické značky Vipack staví na originalitě a to platí i u této postele, která potěší každou stylovou slečnu. Třešničkou na dortu je úložný prostor, který naleznete pod postelí. A romantickou duši vaší holčičky potěší nebesa nad postelí. Postel bude ozdobou celého pokoje. 

                                Dětská postel s nebesy Amori

 

Drobné detaily oživí design postele

Chcete dívčí postel, ale zároveň je pro vás důležité, aby vydržela několik let a přitom stále se dětem líbila? Tato postel se světle růžovými detaily je oživena decentními detaily na podkladu bílého odstínu a slibuje, že postel nebude třeba brzo měnit za novou.

 

                               Dětská postel pro dívku Biotiful

Růžová zkrátka do pokojíku každé princezny patří

Má vaše holčička velkou fantazii? Tak ji ještě podpořte! V patrové posteli s nádherným motivem jara se může stát čímkoliv! A komu by se nechtělo vstávat, když by se z postele dostával po klouzačce? Kdepak, tato postel není jen místo pro spaní, ale především i pro zábavu!

 

                                                  Dětská postel z masívu s klouzačkou Birdy - Pino Grey III


Postel se šatnou pro každou parádnici

Co je pro malou slečnu důležité? Aby měla v pokoji krásný nábytek a především, aby měla dost prostoru na své oblečení.
Tato patrová postel na první pohled zaujme díky částem v trendovém starorůžovém odstínu. Pod patrovou postelí je uschována šatní skříň, která je ale spíše šatnou. Je totiž natolik prostorná, že slečna může vstoupit dovnitř a mít tak svou šatnu, i když je pokoj menších rozměrů.

 

                    Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, pink


Dětská postel pro dvě princezny, nebo pro kamarádku

Přistýlku lze využít občas, třeba pro kamarádku, když přijde na návštěvu za vaši dcerou. Ale šuplík lze samozřejmě využívat i jako klasický úložný prostor. Tradiční design belgického výrobce v té nejvyšší možné kvalitě, která je dána materiálem mdf desky a borovicového dřeva, ale rovněž povrchovou úpravou lakem. Ten chrání nábytek před poškozením, jelikož povrch má vysoký stupeň tvrdosti a je nenáročný na údržbu. Dětská postel, do které se každá holčička zamiluje, stejně tak jako do dalších dílů nábytku, které jsou vám v kolekci Amori na našich stránkách k dispozici.

                                                                 Dětská postel s přistýlkou Amori open


Krásné sny zaručeny

Nádherná, stylový dětská postel v rustikálním designu a sněhově bílém odstínu je doplněna starorůžovým čalouněným čelem. V této posteli se vaší malé princezně nemohou zdát jiné, než pohádkově krásné sny.

                     Dětská postel Cabi House white small

 

Dětská palanda pro větší slečnu

Ve většině případů těchto černých kolekcí dětského nábytku, tak nějak automaticky všichni tuší, že je určena klukům. Ale při správné volbě dekorací, výmalbě stěn a dalších "holčičích" doplňků, získáte elegantní řešení dětského pokoje pro slečnu. Elegantní především právě pro černý odstín, který vždy takto působí. Patrová postel, která patří rozhodně k velmi nadčasovým designům, patrová postel, která nabízí mnohem více, než jen místo n spaní.

                                                              Vyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-LineRegál Gaming, ideální k patrové posteliVyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-Line Vyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-Line

              

Postel jako pro princeznu

V posledních měsících výrobci upouští od příliš "dětského" designu a přiklání se k velmi elegantním designům. Příkladem elegantního designu může být také návrh dětského pokoje pro holku z kolekce Amori od belgického výrobce. Ten zvolil design s rustikálními prvky a oblíbený bílý odstín.

                                            Dětský otoman s přistýlkou Amori

Dětský nábytek i přes stylový design plní praktickou funkci. U dětské postele nechybí šuplík, který můžete využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku pro druhé dítě. Za zmínku stojí rozhodně psací stůl, který má také funkci toaletního stolku. V návrhu dětského pokoje je i regál, noční stolek a prostorná šatní skříň. Díky široké nabídce dětského nábytku, kdy nechybí ani postel s nebesynebo postel v podobě stylového otomanu, lze vytvořit celou řadu návrhů dětského pokoje. Návrh či sestavu, kterou nabízíme nyní, je jen jedním z mnoha řešení.