0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj Rebelle 2303 - díly

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-0028
Dostupnost:
nedostupné
Šatní skříň 3D: 107x194x52

Parametry produktu

Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Rebelle 2303 pro malé "uličnice"

Velmi originální design dětského pokoje určený mladým slečnám, představil na letošní výstavě nábytku v Německu francouzský výrobce. Ničím nás nepřekvapil, jeho kolekce vždy berou dech a přemýšlíme, jak je vůbec možné něco tak originálního vymyslet. Francouzsky bydlet, to je nakupování z pohodlí domova na nábytku Aldo, který je již několik let dovozcem francouzských designů do východní Evropy. Laminátový dětský pokoj je ale nejen hezký, rovněž i praktický.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a originální design. Jeho cena vzhledem k těmto uvedeným skutečnostem se nám také vždy líbí, proto francouzský nábytek zaznamenal od prvopočátku takový úspěch u vás zákazníků.

 

V nabídce již pouze poslední 1 kus šatní skříně!

 

Dětský pokoj si můžete sestavit sami, vašemu bydlení na míru

Mezi velmi oblíbenou formu nákupu na našem e-shopu, zvláště pak právě nábytku, patří možnost výběru samostatných dílů. A to nejen pro malé, či velké slečny.

 

 

Ve zkratce bychom vám rádi dětský pokoj Rebelle nyní představili. Odstín byl zvolen velmi působivě. Přírodní světlý dub s náznakem šedé, ale zachovávajíc viditelnou strukturu dřeva ve spojení s pastelovou tmavě šedou a to vše uzavírá jen malý náznak růžové. Pro malé rebelky by příliš mnoho růžové nemuselo být to pravé ořechové.

 

Třídveřová šatní skříň (i rebelky přeci jen mají více oblečení, tak raději větší skříň), nabízí v pravém křídle police a v levém dvoukřídlí polici s šatní tyčí. Praktický je zde také malý šuplík v její spodní části.

A jako prodejci vám k vašemu rozhodování nabízíme již řadu let dopravu zdarma po celé republice, stejně jako vynášku do patra v případě pořízení celého dětského pokoje.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

    

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda z masivu New York 20901850

Komoda z masivu New York 20901850

Dostupnost:
2 - 3 týdny
2 874 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj Fairy

Dětský pokoj Fairy

Dostupnost:
2-3 týdny
12 613 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.