Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj pro miminko Wingy 10.104.1600-1001

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00133-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postýlka: 185x109x90
Šatní skříň: 139x200x61

Parametry produktu

Prostor na spaní: 80x130 - 80x180 cm
Nosnost: 70 kg
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Barva: akácie-odstíny zelené
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětský pokoj pro miminko i školáka díky možnému rozložení postýlky

I vám je líto, že by postýlka měla sloužit vašemu miminku jen do tří let? Také vám to připadá jako zbytečné utrácení finančních prostředků? Pokud ano, představujeme vám sestavu dětského pokoje pro miminko, kterou vaše dítě samozřejmě dle vzrůstu, může využít až do 13-15 let. Tedy dávno, kdy se stal dítkem školou povinným. A jak je to možné? Velmi jednoduše. Výrobce značkového nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let, kde patří i tato postýlka, nabízí možnost jejího rozložení na klasickou postel. Ve složeném stavu tak získáte prostor na spaní o velikosti 80x130 cm pro miminko a po rozložení získáte klasickou postel s rozměrem místa na spaní 80x180 cm. Navíc ať už u postýlky, tak u postele využijete komodu a šuplík. Když je vaše dítě miminko, komodu využijete jako přebalovací pult a když je vaše miminko už školák, komodu využijete na nejrůznější předměty. Dalším dílem nábytku v sestavě je šatní skříň, která je velmi prostorná. Dětský pokoj tak jak vám ho nyní představujeme může vaše dítě využívat řadu let a to bez větší újmy, jelikož nábytek je značkový a tedy velmi, velmi kvalitní.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Cena postýlky s šuplíkem, komodou a roštem bez matrace, možnost pořízení také povlečení. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.