Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj pro miminko v dílech Cherubin

Výrobce: DME - F
Kód: DME005-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postýlka: 67x90x124,8
Šuplík pod postel: 118,9x20,9x65,6 cm
Komoda s přeb. p.: 83x102,9x79,2
Šatní skříň 2D: 110x185x57,2

Parametry produktu

Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub bristolský
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní dětský pokoj pro miminko

Proč pro nejmenší dítě, miminko, nezvolit velmi elegantní, střídmý design. Dětské motivy dle věku dítěte lze docílit také rozmístěním dekorací a dětský nábytek ve střídmém provedení pak kromě samozřejmě dětské postýlky můžete využívat i nadále. Z komody lze odstranit přebalovací pult, šatní skříň mohou využít i dospělí, nebo dítě v dětském pokoji školáka či studenta. Pokud se rozhodnete pro pořízení dětského pokoje pro miminko právě z kolekce Cherubin, na výběr máte z několika dílů. Rozměrově rozdílné provedení šatních skříní, již zmiňovanou komodu ke které je i pult a dětskou postýlku nabízející velikost místa na spaní 60x120 cm. Nadčasový je i odstín, světle šedý dub.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu dětského nábytku i bezpečnost. Nábytek opatřený normou EN 12221 1/2-A1 2013. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Některé části jsou vyrobeny z mdf desky. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Co by jste o dětském nábytku měli vědět

Dětská postýlka nabízí tři možné polohy roštu. Když je dítě nejmenší, hned po narození, můžete umístit rošt do nejvyšší možné polohy, aby jste se nemuseli příliš sklánět. S přibývajícím věkem rošt postupně snižujete. Šuplík je praktický především v malém interiéru, získáte zase nějaký úložný prostor navíc.

Přebalovací pult je připevněn ke komodě napevno a později můžete samozřejmě pult odstranit. Přebalovací pult je jedním z nejvíce bezpečných způsobů, jak a kde miminko přebalit, nechybí ani zábrana proti pádu miminka. Ve skříňce komody jsou umístěny ještě dvě police.

Šatní skříň můžete zvolit třídveřovou, nebo dvoudvéřovou. Vnitřní uspořádání je popsáno s samostatných dílech. To vše spojeno do návrhu elegantního dětského pokoje miminka vytvoří rozhodně příjemné prostředí.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Little Town P69

Dětský pokoj Little Town P69

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
24 393 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.