Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko i školáka, kolekce Leon

Filtru neodpovídá žádná položka.

Postýlka od narození až po dospělost? V kolekci Leon tu možnost máte

Nebo téměř po dospělost. Po rozložení postýlky získáte samostatnou komodu, ale také klasickou postel a to pro matraci o rozměru 90x190 cm. A tento rozměr doporučujeme pro děti do 12 až 14 let, samozřejmě dle vzrůstu dítěte. Pokud je vám líto pořizovat postýlku pro miminko jen na tři roky, doba, po kterou většinou postýlku využíváme, pak v dnešní době najdete řadu důmyslných řešení. Dětská postýlka z kolekce Leon vám nabízí jak místo na spaní pro vaše miminko v rozměru 60x120 cm, navíc s přebalovacím pultem hezky po ruce, tak po jejím rozložení získáte klasickou dětskou postel pro matraci 90x190 cm a praktickou komodu s policemi. 

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.