0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko i předškoláka Am Stram Gram P0T

Výrobce: Gaut
Kód: GA00111-2015
26 947 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Dětská postýlka: 75x89x144 cm
Dětská komoda: 83x91x45 cm
Přebalovací pult: 60x97x83 cm
Regál: 37x120-93x28 cm
Cena postýlky: s roštem, šuplíkem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: bělený ořech, krémová
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj od nerození do předškolního věku

Hledáte dětský pokoj pro miminko, který by jste mohli využívat déle než jen do doby kdy rozměrům dětské postýlky vaše ratolest odroste? Řešením je pořízení rozkládací dětské postýlky, kterou můžete využít i v pozdějším věku, konkrétně než vaše ratolest začne chodit do školy. Velkou výhodou vidíme především v časovém odsunutí pořízení už dětského pokoje pro školáka. V pozdějším věku se dítě již více vyhraní, má svůj vlastní vkus a vy alespoň víte jak mu pokoj, který by měl využívat až do dospělosti vybavit. Při klasické dětské postýlce musíte dětský pokoj měnit už tak kolem třetího roku věku dítěte. Dětská postýlka po rozložení nabízí stejný rozměr místa na spaní o velikosti 70x140 cm, nemusíte tak pořizovat jen na určitou chvíli ani matraci. Tu pak stačí pořídit novou až s klasickou dětskou postelí o rozměru místa na spaní 90x200 cm. Za zmínku určitě stojí komoda s přebalovacím pultem a regálem. Velmi praktické spojení dílů nábytku.

 

Francouzský výrobce nabízí dětský nábytek s certifikací, která je zárukou té nejvyšší kvality. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, nechybí na určitých částech ani abs hrany. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s roštem a šuplíkem, cena komody s přebalovacím pultem a regálem. Doprava zdarma. Dostupná je šatní skříň v identickém designu.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Co vám dětský pokoj nabízí?

Především a to hlavně byl záměr výrobce přinést možnosti pro vybavení dětského pokoje nejen do druhého, třetího roku dítěte. Ale samozřejmě chtěl nabídnout nábytek pro děti, který využijete déle. Návrhem rozkládací dětské postýlky se to určitě povedlo. Tento způsob přeměny postýlky na klasickou postel, ale se stejně velkým rozměrem místa na spaní má další výhodu. Dítě si tak lehčeji zvykne spát bez bočnic, cítí se v menší posteli lépe, pohodlněji. Přechod z postýlky na postel je v mnoha případech zátěží, kterou můžete v určité míře zmenšit tímto řešením.

 

Další díl nábytku v podobě komody s přebalovacím pultem a regálem k tomu navíc je také velmi důmyslné řešení. Rodiče mají při přebalování vše po ruce a nemusí nikam odbíhat, miminko není na podložce nikdy samo. Pult pevně spojený s komodou je jedním z nejvíce bezpečných způsobů, jak vaše miminko přebalit.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská komoda Am Stram Gram P0T.160-611-316

Dětská komoda Am Stram Gram P0T.160-611-316

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
11 977 Kč
Dětská postýlka Am Stram Gram P0T.601

Dětská postýlka Am Stram Gram P0T.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 420 Kč
Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
10 369 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro miminko i školáka Alpa P0G

Dětský pokoj pro miminko i školáka Alpa P0G

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 21 225 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.