Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko Firmiana blue

Filtru neodpovídá žádná položka.

Ať už budete pořizovat jen dětskou postýlku k vám do ložnice, nebo chcete pořídit celý dětský pokoj pro miminko, rozhodně máte v kolekci Firmiana nekonečné množství možností. Pokud chcete po narození miminka být neustále v jeho blízkosti, pravděpodobně zvažujete pouze pořízení postýlky k vám do ložnice. Ale jako prodejci vám rozhodně k postýlce doporučujeme pořídit alespoň přebalovací pult ať už samostatně, nebo v podobě přebalovací komody. To vše můžete v identickém designu postýlky pořídit. Přebalovací pult rozhodně, až se miminko narodí, věřte nám, oceníte. Při přebalování budete mít vše přehledně uspořádáno a hlavně po ruce. A pokud zvažujete a chcete, aby vaše miminko mělo k dispozici kompletně zařízený dětský pokoj, pak v kolekci Firmiana je rozhodně z čeho vybírat, jak můžete posoudit na ilustračních fotografiích.

V každém případě, v této kolekci díky flexibilnímu výběru z nabídky dílů existuje pro vaše dítko nekonečné množství možností. A my věříme, že vás potěší i roztomilé "kousky" nábytku, kterými jsou úložné boxy na hračky, nebo sestava stolků a židlí v rozměrech přizpůsobených menším dětem. V této kolekci pamatuje francouzský výrobce opravdu na vše a my jsme velmi rádi, že právě na našich stránkách můžeme jeho produkty exkluzivně nabízet a to již téměř dvacet let. Zařizovat dětský pokoj pro dítě jakéhokoliv věku prostřednictvím kolekce nabízející široký výběr z dílů, je rozhodně nákup na jistotu. A také doručení naší vlastní dopravou bez poškození. 

Demeyere (Francie):
Od svého založení v roce 1909 se společnost značně rozrostla. Francouzský výrobce nábytku, který přešel od rukodělné výroby dlouhou cestu k dnešním moderním designům. Rodinná firma se vždy opírala o své know-how předávané generacemi, aby se zvedla a stala se jedním z evropských lídrů ve výrobě nábytku. Historie vedená třemi generacemi lidí, kteří milují design a je zárukou hluboké znalosti trhu a způsobů výroby. O to více nás těší exkluzivní zastoupení právě tohoto výrobce s dlouholetou tradicí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.