0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj pro miminko do patnácti let Bella 10.515

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00105-2016
24 501 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Prostor na spaní: 80x130 - 80x180 cm
Nosnost: 80 kg
Dětská postýlka: 187x112x92 cm
Dětská komoda: 102x96x48 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Barva: Bílá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Vaše miminko bude s dětským pokojem Bella jako v bavlnce

A to nejen do tří let, ale třeba až do patnácti. Dětskou postýlku můžete rozložit na klasickou postel s rozměrem místa na spaní 80x180 cm, pro slečny školou povinné adekvátní velikost třeba až do patnácti. Pak už bude třeba pořídit postel určitě větší, pro dospívající dívku třeba s rozměrem 120x200 cm. Ale díky možnosti rozložení postýlky na samostatnou postel a k tomu navíc ještě malou komodu, můžete nábytek využívat déle a tím tak ušetřit nemalý finanční obnos. Dalším dílem v pokoji je rozměrově větší varianta komody, jejíž horní šuplík je rozdělen na několik malých přihrádek. Z počátku můžete tyto přihrádky využít na potřeby pro miminko, později ve spojení se zrcadlem slečna komodu využije jako toaletní stolek, nebo šperkovnici. V každém případě kolekce dětského nábytku Bella nabízí nejen vysokou kvalitu, ale i velmi originální design.

 

Info Aldo: v kolekci můžete pořídit rozkládací postýlku, nebo klasickou
Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a šuplík v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro miminko Amori

Dětský pokoj pro miminko Amori

Dostupnost:
2-3 týdny
od 27 273 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.