Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj Biotiful pink I

Výrobce: PRS
Kód: PRS0034
12 524 Kč
Dostupnost:
2 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-růžová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Postel: 103,3x78,7x206,6 cm
Noční stolek: 48,4x42,1x32,6 cm
Psací stůl : 121,2x77,4x65 cm
Šatní skříň: 112x181,5x60 cm

Dětský pokoj Biotiful pink pro školačky

Kolekce Biotiful je velmi obsáhlá a výběr jednotlivých dílů velmi flexibilní. Také pro kolekci Biotiful platí, že si můžete zakoupit, pokud se vám líbí, dětský pokoj jako sestavu, nebo můžete interiér vybavit výběrem z nabídky samostatných dílů.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a originální design. Laminátový dětský pokoj také může nabídnout příjemnou cenu.

 

Co vám dětský pokoj nabízí?

 

- dětská postel pro matraci 90x200 cm v ceně včetně roštu
- dětský noční stolek
- dětská šatní skříň v netradičním designu, v levé části šatní tyč
- dětský psací stůl
- dopravné a vynášku zdarma

 


Kromě těchto dílů v ceně je zde možnost pořízení multifunkční dětské postele v případě malých interiérů, místo klasické, která do sestavy dětského pokoje patří.

Patrovou dětskou postelí vyřešíte prostor pro jedno dítě, nejlépe pak díky designu, pro dítě menší. Patrová, multifunkční postel může ušetřit spousty místa v dětském pokoji tím, že nabízí vysunovací psací stůl, ale také spousty odkládacího místa. Nemusíte pak třeba pro obě slečny pořizovat psací stůl, můžete ušetřit také jednu komodu a účel je splněn. Třídveřová skříň zase nabízí dostatek úložného prostoru pro dvě děti, ale zabere méně místa, než kdyby jste pořídili dvě skříně dvoudvéřové, pro každé dítě zvlášť. Vše najdete samozřejmě v naší nabídce samostatných dílů.

 

Jak zařídit dětský pokoj dle velikosti prostoru?

Při možnostech velkých prostorů se nemusíte až tak omezovat ve výběru nábytku. Přesto pamatujte na zlaté pravidlo, že méně znamená více. Přesto, že máte k dispozici velký dětský pokoj, pamatujte na zachování volného prostoru třeba na hraní. Do velkého prostoru lze bez problémů pořídit klasickou dětskou postel, nebo dvě šatní skříně.Pro obě varianty interiérů platí (tedy i pro malé interiéry) velmi příjemný odstín, spojení bílé s růžovou. Design výrobce vytvořil velmi originální, jak sami můžete posoudit na fotografiích, velmi stylový. Pro všechny díly nábytku pak platí několik základních parametrů.- laminátová deska snadná na údržbu
- tloušťka lamina od 12 do 22 mm zaručuje kvalitu dílů
- postel v ceně s roštem, platí pro obě varianty
- možnost nahlédnutí do návodu k montáži pro všechny detailní rozměry

 

Pro zdravé spaní dítěte vyberte správnou matraci

Potřebujete poradit s výběrem matrace pro své dítě? Na našich stránkách najdete široký výběr matrací českého výrobce Gumotex. Nejprodávanější se stala matrace Norka sendvičového typu, určená a vhodná právě dětem. Má tvrdší spaní, které je pediatry doporučováno do 18 let. A proč je nejprodávanější? I přes to, že se jedná již o "sendvič", nabízí ještě přiměřeně dostupnou cenu.

Závěrem snad něco málo informací o výrobci, jehož produkty, nejen u kolekce Biotiful ale i dalších, patří k nejvyhledávanějším.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

  

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postel Biotiful pink

Dětská postel Biotiful pink

Dostupnost:
2 týdny
2 385 Kč
Dětská šatní skříň Biotiful

Dětská šatní skříň Biotiful

Dostupnost:
2 týdny
5 910 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro holku Amori

Dětský pokoj pro holku Amori

Dostupnost:
4-5 týdnů
od 3 744 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.