0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský noční stolek Elisa G50.140

Výrobce: Gaut
Kód: GA0022-2015
2 707 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 54 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 39 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-lily
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský noční stolek pro holku

V kolekci dětského nábytku Elisa francouzského výrobce najdete celou řadu samostatných dílů na výběr a noční stolek je jedním z nich. Tradiční spojení odstínů určené pro vybavení dětského pokoje pro holku. Noční stolek nabízí charakteristickou francouzskou eleganci, díky které je pak interiér dětského pokoje opravdu dívčí. Kolekce francouzského výrobce jsou velmi oblíbené především pro vybavení interiéru slečen, jelikož nábytek je i designem přizpůsoben potřebám dívek.

 

Francouzský výrobce klade důraz na bezpečnost a vysokou kvalitu. Hrany skříně jsou zaobleny, nejsou ostré. Některé z hran mají zakončení systémem abs. Materiálem je laminát od 18 do 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.