Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská židle z masivu 36-1026-75-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00254-2015
1 041 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 28 cm
Hloubka: 28 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: zelená
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců

Zelený dětský nábytek není vůbec od věci

Dánský výrobce představuje na našich stránkách kolekci velmi barevného dětského nábytku z masivu My color. Ano nejen dětskou židli, ale například i stůl, dětské postele či kontejner na pojezdech můžete pořídit v zeleném odstínu. Dětská židle je jedním z mnoha dílů dostupného nábytku a to také platí pro odstíny, kterých je v nabídce nepřeberné množství. Dětská židlička z masivu pro děti od 2 do 8 let je rozměry přizpůsobena dětem tak, aby měly maximální pohodlí. A pro ještě větší komfort najdete v nabídce dětských dekorací celou řadu odstínů i pro látkové sedáky. V sestavě se stolem či jiným zeleným nábytkem máte ty nejlepší podmínky pro originální vybavení interiéru dětského pokoje vašich dětí. A nebráníme se ani možnosti spojení zeleného odstínu s jiným.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.