0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská židle Pezzi 99803135

Výrobce: IL
Kód: IL0043-2016
2 253 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 85-97 cm
Šířka: 41 cm
Hloubka: 53,5 cm
Nosnost: 80 kg
Hmotnost: 9,6 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: kov-polyester
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Výška sedáku: 44-56 cm

Dětská židle Pezzi v nabídce odstínů

Německý výrobce představuje široký výběr z nabídky dětských židlí v nejrůznějších odstínech. Do dětského pokoje tak můžete pořídit židli tak, aby korespondovala s ostatním vybavením v interiéru. V kolekci Pezzi kromě šedého odstínu, který nabízíme nyní, najdete ještě dětskou židli růžovou, zelenou a modrou. Šedý odstín je vhodný jak pro doplnění interiéru školáka, tak studenta. Sedák i opěrka zad jsou potaženy prodyšnou látkou, která napomáhá cirkulaci vzduchu. Sedák má možnost nastavení výšky a tak když pořídíte ještě rostoucí stůl, zabezpečíte vašemu dítěti od první třídy až po střední školu ty nejlepší podmínky pro učení. Židle je umístěna na pojezdech pro snadné přemísťování. Kovová konstrukce je pevná, židle kvalitní.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu za dostupnou cenu. Dodání dětské židle v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská židle Bonnie 99803155

Dětská židle Bonnie 99803155

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
2 390 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.