0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská židle CC 15-1 - 99803368

Výrobce: IL
Kód: IL0073-2016
2 379 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 86-98 cm
Šířka: 41 cm
Hloubka: 51 cm
Nosnost: 80 kg
Hmotnost: 9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: 100 % polyester
Způsob dodání : celé díly-demont
Barva: růžovo-černá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dostupnost: od 50. týdne

Kvalitní dětská židle pro malou i větší školačku

Pokud hledáte kvalitní sezení pro vaši prvňačku, nebo i studentku, největší výběr představuje na našich stránkách německý výrobce. Dětská židle v oblíbené kombinaci odstínů černé s růžovou může příjemně rozjasnit interiér dětského pokoje holky. Židle díky anatomickému tvaru a možnému nastavení výšky sedáku zaručuje správné držení páteře při učení a psaní úkolů. Rotuje kolem své osy a je na pojezdech. Dětská židle od první třídy až po střední školu. V nabídce najdete také další dostupné odstíny této židle a samozřejmě nechybí ani židle vhodná do pokoje kluka.

 

Německý výrobce představuje kvalitu za dostupnou cenu. Dodání židle ve dvou dílech, montáž je tak velmi snadná. Možné nastavení výšky sedáku, židle rotuje kolem své osy, pojezdy neničí podlahovou krytinu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská židle Bonnie 99803152

Dětská židle Bonnie 99803152

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
2 276 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.