0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň pro holku Berry 10.110.1002

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0098-2016
10 949 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 199 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 58 cm
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub, béž, bílá-růžová lišta
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň do pokoje miminka holčičky

V kolekci značkového dětského nábytku Berry najdete celou řadu samostatných dílů pro možné vybavení dětského pokoje miminka a to holčičky i chlapečka. Představuje šatní skříň s dodáním růžového odstínu, tedy vhodnou pro umístění do dětského pokoje miminka holčičky. Skříň uplatňuje opravdu dětský motiv a to nejen spojením odstínů, ale také úchytky, které mají podobu medvídků. A pokud chcete využívat skříň až do dospělosti vaší teď malé holčičky a to samozřejmě lze, stačí úchytky zaměnit za něco méně "dětského". Alternativou pro chlapečky je pak šatní skříň s modrým odstínem, stačí pouze horní lištu otočit, jelikož je oboustranná. V kolekci najdete i rozměrově větší variantu šatní skříně a samozřejmě nechybí další nábytek pro vybavení dětského pokoje miminka jako kompletního interiéru.

 Tip Aldo: rozkládací dětská postýlka na klasickou dětskou postelVýrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Šatní skříň je vyrobena z mdf desky. Dodání dětské skříně v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.