0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Hipster 2318AR2P

Výrobce: PRS
Kód: PRS00173-2017
3 927 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 182 cm
Šířka: 102 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 64 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň do interiéru kluka, školáka z laminátové desky

Kolekce Hipster od francouzského výrobce nabízí řadu samostatných dílů dětského nábytku pro vybavení interiéru klučičího pokoje. Vybrat si můžete velmi praktickou postel, komodu, psací stůl a v dětském pokoji školáka by neměla chybět ani šatní skříň. V kolekci Hipster je šatní skříň velmi prostorná, v otevřené části nabízí police a za křídlem skříně je šatní tyč. Líbí se nám i otevřený odkládací prostor v obou částech skříně, který lze vyplnit knížkami, nebo dekoracemi a skříň dostane zcela jiný náboj. Členitě dělená šatní skříň interiér dětského pokoje velmi oživí. Skříň je prostorná také z toho důvodu, že nabízí větší šířku než u dětských skříní bývá zvykem. Líbí se nám spojení odstínů a grafické úpravy povrchu, které napovídají, že skříň je opravdu pro kluka. Materiálem pro výrobu skříně se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Charley 2498A2PT

Dětská šatní skříň Charley 2498A2PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 870 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.