Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská šatní skříň Fairy 299406

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-00202
5 567 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: fialková
Výška (cm): 182,7 cm
Šířka (cm): 93,3 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Laminátová šatní skříň Fairy se zrcadlem pro slečny

Myslíme si, že především malé, ale i větší slečny, osloví skříně do dětského pokoje s umístěným zrcadlem více, než klasické. Dětská skříň Fairy získává díky zrcadlovému křídlu takový "dívčí" design, navíc umocněn fialkovou barvou. Kolekce Fairy nabízí velký výběr samostatných dílů nábytku pro sestavení kompletního dětského pokoje v romantickém designu.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, originální design a dostupnou cenu. Dětskou skříň s ohledem na její provedení výrobce opravdu nabízí za příjemnou cenu a my jako prodejci ještě doplňujeme službou doprava zdarma až k vám domů!

 

Dětská šatní skříň je v interiéru důležitá

Pokud vám to prostor dovoluje, pořídit šatní skříň svému dítěti je opravdu dobré řešení. Ani pro dítě není nic příjemné, když má oblečení jinde než v dětském pokoji, nemluvě pak o již větších slečnách.

 

Vnitřní uspořádání - za zrcadlem 3 police, v levé části 2 šatní tyče

 

K oblíbenému také patří způsob otevírání pomocí posuvných křídel. Své v oblíbenosti této skříně bezesporu také sehrály dekorace v podobě hvězd. Máte doma dvě děti? Ideálním řešením je šatní skříň s třemi křídly, větších rozměrů. Zcela jistě taková skříň zabere méně z prostoru, než dvě samostatné dvoudílné skříně.

Materiálem je laminátová deska s omyvatelným povrchem. Fialková barva zase patří k nejoblíbenějším, hned vedle bílé, pro zařízení dětského pokoje slečen.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.