0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Crown

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0052-2016
14 147 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 204 cm
Šířka: 105 cm
Hloubka: 66 cm
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-růžová
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň Crown

V kolekci Crown představuje výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let široký výběr z nabídky samostatných dílů. Již tradičním dílem v dětském pokoji je šatní skříň, jejíž uspořádání i rozměry jsou pro malou slečnu dostačující. Dětský nábytek Crown nabízí elegantní design s rustikálními prvky, které rozhodně řadí takto vybavené interiéry do originálních. V kolekci najdete také možnost pořízení rozměrově větší skříně, která je vhodná pro vybavení studentského pokoje. Na výběr je i ze dvou rozměrů postelí. kolekce je v tradičních, velmi oblíbených dívčích odstínech. Spojení bílé a růžové je charakteristické v dívčím pokoji.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Laura

Dětská šatní skříň Laura

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
14 870 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.