Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská šatní skříň Cherubin 216589

Výrobce: DME - F
Kód: DME002-2015
12 195 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub bristolský
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 145 cm
Hloubka: 65,1 cm
Hmotnost: 121,5 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň nabízí velký úložný prostor

Francouzský výrobce představuje velmi prostornou dětskou skříň, která je rozdělena na dvě části. Třídveřové provedení dětské skříně v moderním designu může zabezpečit dostatečné úložné prostory pro dvě děti. Kolekce moderního dětského nábytku Cherubin nabízí sice samostatné díly pro vybavení dětského pokoje miminka, ale skříně z této kolekce využije téměř každý a to díky střídmému, nadčasovému designu. Dětská skříň je rozdělena vnitřním uspořádáním na dvě části. Levé dvoudílné provedení nabízí v horní části polici a pod ní šatní tyč, v dolní části rovněž jednu polici. V pravé jednodílné části nabízí skříň čtyři police. Dětská šatní skříň svým designem působí velmi mohutně, příjemným detailem jsou jednoduché úchytky. V nabídce je k dispozici identický design skříně ve dvoudvéřovém provedení.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu dětského nábytku i bezpečnost. Nábytek opatřený normou EN 12221 1/2-A1 2013. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Některé části jsou vyrobeny z mdf desky. Dodání skříně v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.