Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Boreal grey

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK002-2022
  • výška 185,2 cm, šíře 90,6 cm, hloubka 50,2 cm
  • materiál laminátu v příjemné kombinaci odstínů
  • členité dělení, praktické šuplíky
  • kolekce Boreal pro vybavení pokoje dětí
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
7 984 Kč

Parametry produktu

Výška: 185,2 cm
Šířka: 90,6 cm
Hloubka: 50,2 cm
Hmotnost: 24 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: bílo-šedá
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Elegantní šatní skříň do dětského pokoje

Spojení bílé a šedé barvy jako volba pro dětský nábytek je velmi elegantní a rovněž trendy. Všeobecně nejrůznější tóny šedého odstínu se těší v posledních letech velké oblibě a to nejen pro vybavení pokoje dětí. V kombinaci s bílou získáte velmi příjemný design nábytku také v kolekci Boreal, která je zaměřena na vybavení dětského pokoje předškoláků i školáků. A snad v žádném dětském pokoji nechybí šatní skříň, kterou pro jedno dítě volíme většinou jako dvoudveřové provedení a pro dvě děti jako třídveřové. Ale někdo může pořídit také dvě skříně s umístěním vedle sebe, když je úložných prostorů málo.

Šatní skříň Boreal patří svým designem můžeme říci k velmi klasickým, nechybí police, šatní tyč ani dva šuplíky. Zcela tak pokryje potřeby jednoho dítěte. A pokud se vám kolekce dětského nábytku líbí, tak na ilustračních fotografiích můžete sami posoudit, jak by jí to slušelo u vás doma, respektive v pokoji vašich dětí.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu