0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka rozkládací Roudoudou P41.602-014

Výrobce: Gaut
Kód: GA0080-2014
11 724 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 88 cm
Šířka: 74 cm
Délka: 145 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Barva: krém
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Značkový dětský nábytek, dětská postýlka Roudoudou

Pokud chcete pro své miminko opravdu to nejlepší pro vybavení dětského pokoje či do jeho výbavičky, na našem portále nabízí celou řadu produktů z kategorie značkového dětského nábytku s certifikací. Dětský nábytek z kolekce Roudoudou od francouzského výrobce a výbavička pro miminko belgického výrobce, mezi takové produkty s tou nejvyšší možnou kvalitou rozhodně patří. Značkový nábytek to je kvalita, ale také velmi funkční design. Dětskou postýlku můžete přeměnit na pohodlný otoman v pozdějším věku dítěte. Postýlka patří také do kolekce, to znamená, že v nabídce najdete další díly nábytku pro možné vybavení dětského pokoje jako celku.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Stačí před narozením miminka pořídit "pouze" dětskou postýlku?

Ano stačí. V prvním roce života miminko převážně spí a v podstatě dětský pokoj jako takový nepotřebuje. Zda pořídit jen dětskou postýlku třeba pro umístění do ložnice či vybavit dětský pokoj kompletně je spíše otázkou osobní volby a volných finančních prostředků. Dětský pokoj samozřejmě můžete vybavit až v pozdějším věku dítěte, kdy se také již vyhraní a vy třeba znáte jeho oblíbené barvy, dětské postavičky, zkrátka jeho vkus.

 

Určitě ale při výběru dětské postýlky nic nepodceňujte a nejděte cestou kompromisu. Pro miminko je spánek velmi důležitý a tak dětská postýlka spolu s matrací musí být v té nejvyšší možné kvalitě. Postýlka, kterou nabízíme nyní vám navíc může sloužit několik let, jelikož až z ní vaše miminko vyroste, můžete ji přeměnit na praktický otoman. K postýlce v případě potřeby lze pořídit také šuplík jako úložný prostor.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka Little Town P69.601

Dětská postýlka Little Town P69.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 927 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.