Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postýlka Douce Nuit P0U.601

Výrobce: Gaut
Kód: GA00142-2015
7 567 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá
Výška (cm): 82 cm
Šířka (cm): 64 cm
Délka (cm): 124 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj pro: pro miminko

Postýlka pro miminko musí být kvalitní

Největší důraz na kvalitu je kladen především u nábytku pro miminka. Materiál i povrchová úprava musí být zdravotně nezávadné, nábytek by měl být opatřen certifikáty. A takový nábytek pro miminka nabízí francouzský výrobce, který představuje dětskou postýlku s rozměrem místa na spaní 60x120 cm. Líbí se nám motiv hvězdiček, který najdete i na dalších dílech nábytku této kolekce. Z daných dílů je pak možné vybavit celý dětský pokoj pro miminko. Postýlka jako samostatný díl má v ceně rošt s dvěma možnými polohami. Velmi vhodně zvolil výrobce i neagresivní odstíny, spojení bílé s šedou. Miminko po narození musí okolnímu světu přivykat pomalu a tyto tóny jsou pro miminko příjemné. Pokud máte v plánu pořídit jen dětskou postýlku a ostatní vybavení pokoje chcete nechat až na dobu, kdy miminko postýlce odroste, určitě zvažte ještě pořízení přebalovací komody. Pak už nic víc na první tři roky vašeho dítěte nebudete potřebovat.

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s roštem pro rozměr místa na spaní 60x120 cm. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Postýlka nejen pro miminko?

V kolekci francouzský výrobce představuje ještě postýlku s rozměrem místa na spaní 70x140 cm, kterou lze v pozdějším věku dítěte rozložit na klasickou postel. Přitom je však zachován rozměr místa na spaní, nemusíte tak měnit ani matraci. Tento způsob možné přeměny postýlky na postel je velmi výhodný především pro dítě, které si pomalu a příjemněji zvyká na klasickou postel. Spaní bez bočnic bude pro dítě příjemnější v rozměrově stejné postýlce, než v klasické posteli s rozměrem 90x200 cm. Rozložená postýlka vám nabídne místo na spaní až do předškolního věku dítěte. Dětský pokoj pro školáka díky možnému rozložení postýlky můžete odložit na dobu, až se opravdu budete chystat do školy a také budete vědět, jaké zájmy a jaký vkus vaše dítě má. A to je ve třech letech přeci jen těžké určit.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka Little Town

Dětská postýlka Little Town

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
6 506 Kč
Dětská postýlka Am Stram Gram

Dětská postýlka Am Stram Gram

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
8 563 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.