0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postýlka Clapotis P0M.601

Výrobce: Gaut
Kód: GA00126-2015
6 797 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 65 cm
Délka: 124 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Kvalitní dětská postýlka pro vaše miminko

Pro nejmenší děti, miminka, by jsme měli pořizovat kvalitní, zdravotně nezávadný nábytek. A zárukou té nejvyšší kvality je značka, v případě dětského nábytku pro miminko francouzského výrobce je to značka již v Evropě známá "Gami". Prostřednictvím kolekce Clapotis vám nabízíme hned několik možností pro vybavení dětského pokoje miminka. V nabídce najdete jak celé sestavy dětských pokojů, tak samostatné díly, pokud zvažujete třeba jen pořízení dětské postýlky do ložnice. V každém případě doporučujeme pořídit k postýlce alespoň ještě komodu s přebalovacím pultem, která nabízí nejbezpečnější a nejpraktičtější možný způsob přebalení vašeho miminka. V kolekci výrobce dále do dětského pokoje nabízí šatní skříň. 

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s roštem pro rozměr místa na spaní 60x120 cm. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Široký výběr dětských postýlek nabízí i další, překvapivé možnosti

Kromě dětské postýlky s rozměrem místa na spaní 60x120 cm bez možnosti rozložení, nabízí kolekce Clapotis další řadu dalších variant. Pokud chcete pro miminko zařídit jen dětský pokoj opravdu do tří let a poté interiér vybavit znovu už pro školáka, je nejlépe pořídit tuto postýlku. Ale je zde ještě dětská postýlka s možností rozložení, ale jen do předškolního věku dítěte. Její rozměr místa na spaní je 70x140 cm a ten se ani po jejím rozložení nemění. Postýlka přeměněna na postel se stejným rozměrem místa na spaní je nejlepší způsob, jak pomalu naučit dítě spát bez postranních bočnic. V neposlední řadě je zde dětská postýlka, kterou lze jednoduchou demontáží přeměnit na klasickou postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm a komodu. Postýlka tak poskytne prostor na spaní miminku i skoro dospělému dítěti. Kolekce francouzského výrobce je designem nové generace.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Dětská postýlka Little Town P69.601

Dětská postýlka Little Town P69.601

Dostupnost:
3 - 4 týdny
5 645 Kč
Dětská postýlka Am Stram Gram P0T.601

Dětská postýlka Am Stram Gram P0T.601

Dostupnost:
3 - 4 týdny
7 429 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.