0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Am Stram Gram P0T.601

Výrobce: Gaut
Kód: GA00108-2015
7 801 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 85 cm
Šířka: 65 cm
Délka: 124 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělený ořech, krémová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Kvalitní spánek pro vaše miminko, dětská postýlka s certifikací

Nabídka značkového dětského nábytku pro miminko od francouzského výrobce, to je záruka té nejvyšší kvality. Jedním z dílů kolekce Am Stram Gram je také dětská postýlka s rozměrem místa na spaní 60x120 cm, kterou vám nabízíme nyní. Tato postýlka nenabízí možnost rozložení na klasickou dětskou postel jako druhá postýlka v této kolekci a to s rozměrem místa na spaní 70x140 cm. V případě, že nemáte s dětským pokojem až vaše miminko postýlce odroste žádné další plány, pak je vhodnější pořídit levnější variantu postýlky, bez možnosti rozložení na postel. Pokud budete chtít postýlku využít alespoň do předškolního věku miminka, pak vám doporučíme rozkládací dětskou postýlku. Možností, včetně nabídky dalších dílů nábytku pro možné sestavení kompletního dětského pokoje je celá řada. Rozhodně vám doporučíme jako velmi praktické doplnění interiéru komodu s přebalovacím pultem.

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku je cestou, jak miminku pořídit kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek. Materiálem pro výrobu dětské postýlky se stala mdf deska. Postýlka samozřejmě s certifikáty a atestací. V ceně postýlky rošt. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Zařizujeme dětský pokoj pro naše miminko

Období plné emocí je rozhodně očekávání přírůstku do rodiny a je to období, kdy také potřebujeme zařídit a pořídit plno nových věcí. Pokud jste se rozhodli ještě před narozením miminka zařídit dětský pokoj jako celek, kolekce dětského nábytku Am Stram Gram má rozhodně co nabídnou.

V podstatě v prvním roce života miminka postačí v dětském pokoji jen postýlka a místo na přebalování, oblékání a další potřeby. Ale jestliže přeci chcete pořídit vše, můžete ještě v nabídce najít malý regál a šatní skříň. Ilustrační fotografie pak znázorňují jednak klasickou postýlku bez možnosti rozložení a rozložení postýlky na postel a jak dané díly nábytku ve skutečnosti budou vypadat ve vašem interiéru. Kolekce patří k velmi důmyslným a s možností maximálního využití nábytku na několik let.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská komoda Am Stram Gram P0T.160-611-316

Dětská komoda Am Stram Gram P0T.160-611-316

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 919 Kč
Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 587 Kč
Dětský pokoj pro miminko Am Stram Gram P0T

Dětský pokoj pro miminko Am Stram Gram P0T

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
26 307 Kč

Alternativní zboží

Dětská postýlka Emile P94.601

Dětská postýlka Emile P94.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 923 Kč
Dětská postýlka Little Town P69.601

Dětská postýlka Little Town P69.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 927 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.