0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Space 45-22-012-01

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK004-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 209x114x104 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětská matrace 90x12x200 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu se zábranou a dekoracemi

Pokud právě zvažujete vybavit dětský pokoj pro kluky, nabídka dánského dětského nábytku z masivu rozhodně stojí za inspiraci. Představujeme dětskou postel z masivu z kolekce Space, která je tematicky určená právě klukům. Motiv vesmíru může oslovit řadu z nich. Navíc dětská postel je bezpečná i pro malé neposedy, dostatečně vysoká zábrana kolem celého lůžka. Prostor pod postelí je zakrytý dekorační látkou, k posteli můžete pořídit také matraci se snímatelným potahem a dekorativní polštáře.

 

Originální design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže, kterou lze na nábytek Aldo objednat. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Dětská postel opravdu pro děti

Jestliže chcete, aby dětský pokoj vašeho dítěte byl opravdu "dětský", pak je nejlépe vybírat z nabídky dánského výrobce a to především z důvodu možného flexibilního výběru nejen nábytku, ale i dekorací. Dětský pokoj může být zařízen velmi jednotně a podle zálib vašeho dítěte. Nábytek z masivu je rovněž velmi funkční, vy sami si můžete pokoj postupně vybavovat dle věku dítěte. Když je vaše dítě menší, máte možnost k posteli ještě pořídit třeba klouzačku, baldachýn, stan, nebo věž z látky. To vše pak zase můžete v pozdějším věku dítěte velmi jednoduše odstranit a z dětského pokoje vytvořit studentský. V nabídce nábytku Hoppekids nejsou žádné hranice.

Dekorace z látky jsou ručně vyšívané, potahy polštářů nebo matrace snímatelné, lze tak lehce vyprat. Vše je dánským výrobcem dotaženo do sebemenšího detailu.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.