Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel z masivu s klouzačkou Aeroplane-XXL

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00142-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A13-1-209x114x197 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, klouzačkou
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel s klouzačkou pro malé neposedy

Proč by měla být dětská postel jen pouhým klidným místem na spaní, když přes den může vašemu dítěti poskytnout také spousty zábavy. Nabídka dánského výrobce dětského nábytku z masivu a originálních dekorací pro vybavení dětského pokoje kluka. A klouzačka nemusí být zdaleka jediným doplňkem, jak představujeme na našich ilustračních fotografiích. Dětský nábytek z masivu se díky svým kvalitám opět vrací do našich domácností, jelikož dnes už umí nabídnout i originální, moderní designy. S nabídkou dánského výrobce vám přinášíme zcela nový způsob pro zařízení interiéru dětského pokoje vašich dětí.

 

Dánský výrobce sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu v nové podobě

Kolekce Aeroplane vám může nabídnout zcela jiný pohled a nové možnosti pro zařizování interiéru. Vše spolu souvisí, vše na sebe vzájemně navazuje. S nábytek dánského výrobce lze díky variabilitě a flexibilitě také ušetřit nemalou finanční částku. Pro příklad dětskou postel, kterou nabízíme nyní a je určena opravdu pro menší děti, můžete jednoduchou demontáži přeměnit na klasické lůžko pro studenta. Samozřejmě odstraníte klouzačku a látku kolem lůžka. Ale tato možnost přeměny dětské postele na studentskou je velmi vítána.

 

V nabídce dětského nábytku pak samozřejmě nechybí ani skříně, regály, komody a v poslední řadě psací stoly. je jen na vás, jak bude dětský pokoj vašich dětí vypadat. A pokud vás neoslovila kolekce Aeroplane s námětem letiště a letadel, vybírat můžete z řady dalších námětů, nechybí ani nabídka do dětského pokoje pro holku.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.