Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel z masivu s baldachýnem Space 45-11-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK005-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 208x105x101 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Baldachýn nad postel: 90x73x102
Potah na matraci 90x12x200 cm - tmavě modrá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro kluky, s motivem vesmíru

Kolekce Space to není jen dětská postel z masivu v bílém provedení s možností pořízení baldachýnu a látky pod vyvýšeným lůžkem. Kolekce Space, to je také řada netradičních, velmi originálních dekorací, které máte možnost k této posteli pořídit. A smyslem celého konceptu je mít jednotné vybavení interiéru. Nabízí se tak celá řada možností pro vaše děti. Nabídka dánského výrobce to je zcela jiný, nový pohled na řešení zařízení dětského pokoje. K dětské posteli kromě dekorativní látky a baldachýnu můžete pořídit i matraci, nebo polštáře se snímatelným potahem. Je zde pro menší děti možnost pořízení také klouzačky. V neposlední řadě, proč do pokoje nepořídit pohodlné, trendy čalouněné křesílko?

 

Originální design, zdravotní nezávadnost a bezpečí pro vaše ratolesti. To je nabídka dánského výrobce. Postel v ceně s roštem. Materiál kvalitní dřevo borovice. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma po celé republice.

 

Dětská postel to může být jen začátek..

Nabídka dánského výrobce je natolik originální, že bude jen stěží odolat dalším doplňkům a dekoracím, které jsou v jednotném designu s označením Space. Dětský pokoj vašeho dítěte může být opravdu velmi originální a funkční, ostatně jak pro vaši inspiraci uvádíme na doplňujících fotografiích. Jen výběr z velmi široké nabídky nejrůznějších typů dětských postelí nebude lehký úkol.

Kromě klasického lůžka můžete ještě pořídit patrovou postel, nebo klasickou postel, můžete také postel doplnit o zábranu, nebo šuplíky. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.