0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel z masivu PIHSGB15-70075

Výrobce: VP
Kód: VP00141-2014
9 399 Kč
Dostupnost:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 113 cm
Šířka: 103-223 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: venge
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro kluka

Pro dětskou postel z masivu zvolil belgický výrobce rozhodně netradiční kombinaci odstínů. Dřevo borovice v tmavě hnědém moření, látkový domeček v červeno modré kombinaci. Provedení dětské postele se kombinaci tmavých odstínů bude vyjímat ve světlejším, prosluněném interiéru dětského pokoje kluka. Pokud je interiér pro vybavení vašeho dětského pokoje malý, lze dětskou postel pořídit také bez klouzačky. V nabídce navíc najdete identický design postele v přírodním odstínu dřeva, nebo v bílém odstínu. V každém případě je výběr velmi flexibilní.

 

Belgický výrobce kromě kvality zpracování myslí také na kvalitu materiálu. Dřevo borovice je řádně vysušené, bez kazů a tak nedochází k pozdější deformaci nábytku vlivem změn prostředí. Při návrhu designu bylo pamatováno i na bezpečnost vašich ratolestí, kolem lůžka je umístěna zábrana, hrany jsou zaoblené. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu, kterou si lze objednat. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro kluka

Pokud chcete, aby se vaše dítě v dětském pokoji nenudilo, je dětská postel z masivu jedním z mnoha řešení. Klouzačka, ale i látkový domeček může poskytnout vašemu dítěti spousty zábavy. A v případě nedostatku úložných prostorů můžete prostor pod lůžkem zakrytý látkovým domečkem rovněž velmi prakticky využít pro uschování nejrůznějších předmětů. Pokud máte dvě děti a postele s klouzačkou se do jednoho dětského pokoje při nejlepší vůli nevejdou, jsou zde další možnosti. Pořídit dvě postele bez klouzačky, která zasahuje do prostoru a za inspiraci rozhodně stojí nabídka dětských patrových postelí z masivu.

 

- prostor na spaní, potřebný rozměr matrace 90x200 cm
- výška včetně zábrany 113 cm
- celková délka 208 cm
- šířka postele 103 cm s klouzačkou 223 cm
- cena postele s roštem
- tloušťka desek 3,5 cm
- nosnost lůžka 110 kg
- možnost výběru postele v odstínu přírodním a hnědém


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu Pino PIHSGB14-75

Dětská postel z masivu Pino PIHSGB14-75

Dostupnost:
2-3 týdny
10 316 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.