Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postel z masivu Indian Girl-Basic-A5-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00313-2015
17 023 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 105 cm
Šířka: 95-195 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, klouzačkou, látkou
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro malé neposedy

Také některé holčičky jsou neposedné a neustále by byla v pohybu. Jednou z možností jak ozvláštnit interiér dětského pokoje neposedné slečny je dětská postel s klouzačkou. Navíc látka kolem lůžka vytvoří jakousi pomyslnou skrýš, kterou vaše holčička může využít k nejrůznějším hrám. Kvalitní dětský nábytek z masivu dánského výrobce představuje originální design také díky možnosti z širokého výběru dětských dekorací s motivem indiánek. Nechybí ani indiánský stan, nebo sedací vak, kapsář a další doplňky pro vytvoření netradičního interiéru. Až vaše slečna této posteli odroste, jednoduchou demontáží a odstraněním látky s klouzačkou, můžete vytvořit klasické nízké lůžko pro dospívající slečnu.

 

Dánský výrobce klade důraz na kvalitu, ale i bezpečnost vaší ratolesti. Klouzačka s postranními madly a kolem lůžka je dostatečně vysoká zábrana. Prostor na spaní pro matraci o velikosti 90x200 cm. Cena postele s klouzačkou a dekorační látkou. Materiál dřevo borovice. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro holku

Kolekce Indian Girl nabízí nepřeberné možnosti především díky širokému výběru samostatných dílů nábytku kdy nechybí regály a skříně, komody, psací stoly, ale i sestavy nábytku jako stolek s židlemi. To vše samozřejmě ze dřeva borovice v transparentním, bílém odstínu. A díky dětským dekoracím s tematikou indiánů pak každý interiér bude velmi originální a jen váš dle individuálního vkusu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.