0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Fairytale Knight 36-1002-32-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0079-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 209x62x99 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - béžová

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu pro kluky

Velmi originální nabídku dětského nábytku z masivu přináší na naše stránky nábytek ALDO dánský výrobce. Nový pohled na prodej nábytku do dětského pokoje, kdy si opravdu k posteli můžete pořídit vše, co nabízí ilustrační fotografie. Konkrétně k dětské posteli z masivu také vhodně barevně laděné doplňky, kterými jsou dekorativní polštáře, ale i matrace se světle modrým, nebo béžovým potahem. Látky jsou ručně vyšívány a polštáře i matrace mají snímatelné potahy, které lze samozřejmě vyprat.


Originální pohled na způsob zařizování interiéru dětského pokoje, to je nabídka dánského výrobce, který se také soustředí na vysokou kvalitu. Snad právě proto zvolil pro výrobu nábytku dřevo borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem bílé. Struktura dřeva je lehce viditelná. Cena postele včetně roštu. Dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.

 

Dětský pokoj z masivu pro kluka

Nabídka kolekce Fairytale Knight, která nabízí dekorace a doplňky s motivem rytířů, je velmi široká. Jak příjemně se dá interiér dětského pokoje kluka vybavit, vám pro inspiraci uvádíme na přiložených fotografiích. Stejná nabídka, ale ve světle růžovém provedení pak platí pro holky.

 

Kromě tohoto klasického lůžka můžete třeba pořídit patrovou postel, nebo vyvýšenou postel, můžete také postel doplnit o zábranu, nebo šuplíky. V nabídce najdete také dětské postele s přistýlkou. Jen pro design postelí je k dispozici několik desítek typů. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Vybrat si můžete matraci s výškou 9 cm, nebo 12 cm. Matrace se snímatelným potahem světle modrým, nebo béžovým.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.