0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel se zábranou, šuplíky Aeroplane-Basic-A2-3

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00139-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 168x56x78 cm
Šuplík pod postel: sada 2 ks.-153x19x60 cm
Dětská matrace: s potahem-160x12x70

Parametry produktu

Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 70x160 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Doprava: zdarma

Přechodem z dětské postýlky na velkou postel může být místo na spaní 70x160 cm

V nabídce dětských postelí z masivu najdete desítky designů a možností řešení místa na spaní. Kromě klasických postelí pro školáky a studenty s místem na spaní 90x200 cm, nebo patrových postelí pro sourozence, je zde ještě nabídka dětských postelí pro nejmenší děti. Pro děti které pomalu odrostly dětské postýlce a musí se naučit spát v klasické posteli. jako mezistupeň před velkou postelí je vhodné volit takové řešení, kdy se dítě bude cítit pohodlně a bezpečně. Dětská postel se zábranou kolem celého lůžka a s místem na spaní 70x160 cm taková je. Navíc pro malé interiéry ještě možnost pořízení sady dvou šuplíků a příjemná je jistě i nabídka dekorací.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový koncept pro zařizování interiéru dětského pokoje kluka. Klade velký důraz na kvalitu, jeho nábytek je certifikovaný a tak nabízí i prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Cena postele s roštem, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro děti předškolního věku

V nabídce dětského nábytku lze pořídit i patrovou postel s rozměry pro matraci 70x160 cm. A kromě postele, než budete pořizovat vašemu dítěte velký psací stůl, můžete pořídit sestavu dětského nábytku, která nabízí stůl, dětské židličky a lavici s úložným prostorem. Vše v rozměrech přizpůsobených právě dětem od 2 do 6 let.


A jak zařídit kompletně celý dětský pokoj s nabídkou dánského výrobce? Stačí se orientovat dle názvu kolekce, jako v tomto případě Aeroplane. Vše s tímto názvem k sobě patří, samostatné díly na sebe navazují. Všechen nábytek je rovněž v jednom odstínu, bílém a tak stačí jen vhodně vybrat dekorace, které jsou zase v modro červeném provedení. Dětský pokoj bude harmonický, interiér velmi příjemný.

Pokud se chystáte vybavit interiér dětského pokoje pro menší dítě, pak doporučujeme určitě menší rozměr postele, v které se malé dítě bude cítit bezpečněji. Pro větší dítě zase můžete zvolit větší postel, která ho bude provázet až do jeho dospělosti.Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 12 cm. Možnost volby odstínu potahu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu se zábranou Space 45-10-025

Dětská postel z masivu se zábranou Space 45-10-025

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 4 032 Kč
Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Dětská postel z masivu se šuplíky Space

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 937 Kč
Dětská postel z masivu-zábrana Fairytale Knight-Basic-A2-3

Dětská postel z masivu-zábrana Fairytale Knight-Basic-A2-3

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 5 051 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.