0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel se zábranou Fairytale-Basic-A2-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0081-2015
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Dětská postel: 208x56x98 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu se zábranou, bezpečné řešení pro menší slečny

Pro malé slečny přichází dánský výrobce v kategorii dětského nábytku z masivu s velmi praktickým řešením místa na spaní. Dětská postel z masivu se zábranou po celém obvodu lůžka, která opravdu nedovolí malému dítěti lůžko ve spaní opustit. Nabídka nejrůznějších designů postelí pro děti je velmi široká a vybírat můžete také z celé řady dekorací a doplňků. Nyní vám představujeme postel pro klasický rozměr matrace 90x200 cm, kterou máte možnost rovněž pořídit včetně snímatelného potahu růžové či béžové barvy. Další možností je pořízení dekorativních polštářů, vše s tématikou kolekce Fairytale, která slečny svým růžovým odstínem potěší. Dětský pokoj pro holky může být s nabídkou kolekce Fairytale příjemně jednotný, tematický.


Dánský výrobce, který se především soustředí na výrobu dětského nábytku z masivu, nabízí velmi vysokou kvalitu. Nábytek je certifikovaný s prodlouženou zárukou až na 36 měsíců. Dřevo borovice ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v bílé, která zachovává jemně viditelnou strukturu dřeva. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Dětský pokoj pro holku, to není jen nábytek

Na nabídce dánského výrobce se nám především líbí koncept způsobu vybavování interiéru dětského pokoje. Máte možnost zařídit vše do nejmenšího detailu. nejedná se pouze o nabídku nábytku, ale pořídit můžete dekorace jako sedací vaky, kapsáře, baldachýny a řadu dalších doplňků, interiér je tak velmi jednotný a originální.

 

Kromě tohoto klasického lůžka se zábranou můžete třeba pořídit patrovou postel, nebo vyvýšenou postel, můžete také postel bez zábrany, nebo s šuplíky. V nabídce najdete také dětské postele s přistýlkouMatrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Vybrat si můžete matraci s výškou 9 cm, nebo 12 cm. Matrace se snímatelným potahem světle růžovým, nebo béžovým.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský pokoj Fairytale FT-Flower

Dětský pokoj Fairytale FT-Flower

Dostupnost:
3-4 týdny
od 11 022 Kč

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.