0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel s úložným prostorem Yakut

Výrobce: CL-T
Kód: CLT0041-2016
9 733 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 110 cm
Šířka: 117 cm
Délka: 207 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 100x200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: laminátová deska 8, 12, 16 a 25 mm
Provedení: kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-růžová
Výrobce: turecký
Doprava: zdarma

Praktická dětská postel s velkým úložným prostorem

Disponujete pro vybavení dětského pokoje vaší holčičky jen velmi malým prostorem? Snažte se místo v dětském pokoji ušetřit důmyslným, praktickým designem jako třeba nabízí právě dětská postel se zvedacím roštem. Úložný prostor pod postelí nabízí velmi snadný přístup díky zvedacímu mechanismu a úložný prostor je také velmi velký i díky vyvýšenému lůžku. Prostor na nejrůznější potřeby nejen kopíruje celou postel, která je určena pro rozměr matrace 100x200 cm, ale je i hluboký. Této dětské posteli dáváme za jedna. A pokud vás spojení odstínů, design a provedení dětské postele oslovilo, v nabídce kolekce Yakut najdete celou řadu dalších samostatných dílů nábytku pro úplné vybavení dětského pokoje, ale také studentského pokoje již dospívající dívky.


Dětská postel ve zkratce:

- prostor na spaní 100x200 cm
- nosnost 100 kg
- zvedací rošt v ceně postele
- matraci lze pořídit jakoukoliv, je třba dodržet daný rozměr
- úložný prostor je velký díky hloubce
- díky kvalitnímu mechanismu snadná manipulace


Kolekce Yakut to však není jen nábytek, ale celá řada doplňků a dekorací. Lze pořídit dětské povlečení, osvětlení do dětského pokoje, ale v nabídce najdete i růžovou dětskou židli či stylovou lavici rovněž s čalouněním. Je zde také možnost pořízení baldachýnu nad postel. Kolekce Yakut patří k nejvíce romantickým stylovým designům v naší nabídce a pořizovací cena je s ohledem k propracovanému designu přijatelná.


Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.


Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel Smoozy

Dětská postel Smoozy

Dostupnost:
2 - 3 týdny
3 911 Kč
Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-44

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-44

Dostupnost:
2-3 týdny
11 562 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.