Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak zařídit úzký, dlouhý dětský pokoj v paneláku?

Nestačí jenom, aby se vám nábytek líbil, je třeba se zamyslet, jaký tvar má pokoj, který bude určen vašim dětem. Je to velmi důležité, nábytek, nejen pro děti, nelze vybírat jen dle toho co se nám líbí nejvíce. Bohužel, nic s tím nenaděláme, ale je to tak. A ta největší otázka nastává především při řešení malého interiéru. A pokud je místnost pro zařízení dětského pokoje, navíc dvou dětí, ještě navíc ve tvaru úzké, dlouhé nudle, problém je na světě. Ale my vám k té nudli můžeme nabídnout nábytek se šťávou. A i děti přeci "špagety a zásadně s kečupem" milují, i když by nejraději pan Zdeněk (známý to kuchař), kečup vyhodil oknem.

Ale zpět k řešení, zpět k ideálnímu nábytku pro vybavení úzkého, dlouhého dětského pokoje. No ideální? Přeci sestava nábytku pro děti, která je rovněž úzká a dlouhá. A takovou vám dnes chceme představit. Dětský pokoj Kwai, který vám domů vozíme a doručujeme vlastními vozy až ze slunného Španělska. A tak ti z vás, kteří se přeci jen z důvodu pandemie raději budou zdržovat ještě v našich českých krajích, můžete cestovat alespoň s námi, jelikož v naší nabídce najdete celou řadu dalších zajímavých destinací.


Designový dětský pokoj pro dva Kwai     

 

Sestava dětského nábytku Kwai nabízí dvě lůžka, jedno horní, které se pevné a druhé dolní v podobě vysunovacího lůžka, které lze využívat ke každodennímu spaní, nebo přespání návštěvy vašich dětí. Ať už pořídíte sestavu pro jedno, nebo dvě děti, získáte rovněž nemalé úložné prostory, které vám nahradí šatní skříň, komodu a police, které tímto pořizovat již nemusíte. A vše v jedné přímce, podél stěny, tedy zůstane ještě dostatek průchozího místa, zůstane dostatek prostoru nejen pro umístění psacího stolu, ale také vznikne volný prostor na hraní. A to je v dětském pokoji "veledůležité".

 

                                                                        Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Kvalita, kvalita a zase ta kvalita. Nenechte se zlákat příliš nízkými cenami, nereálnými slevami až 70 %. Nábytek musí něco vydržet, především pak v dětském pokoji a tak zásadou čísla jedna a tou nejdůležitější je síla materiálu. A je už jedno, zda se jedná o laminát, mdf desku, nebo masívní dřeva, tam by o to více měla být tloušťka větší, alespoň 3,5 cm, aby vůbec bylo možné nábytek označit za masívní. Pokud je nábytek z mdf deska, nebo z laminátu, jako je tomu u sestavy dětského nábytku Kwai, pak nosné desky konstrukce mají 2,5 cm a pod tento rozměr by tloušťka ani neměla být schválena na výrobu. Tedy když vybíráte nábytek, pokud můžeme jako prodejci nábytku poradit, nepořizujte nábytek z laminátu o síle 15-18 mm. Věřte nám, že především za plného provozu pevný nábytek oceníte.

 

O něco větší prostor pro vybavení dětského pokoje, ale pořád ve tvaru dlouhé "nudle"?

Pokud je pokoj ve tvaru "nudle", ale přeci jen na šířku o něco větší, pak doporučení jsou mnohá. Od patrových postelí, přes multifunkční řešení dětských postelí s psacím stolek, zkrátka a dobře, naštěstí dnešní nabídka je opravdu široká a rozhodně v dnešní době lze každou místnost zařídit tak, aby byla funkční, nepřecpaná nábytkem a vzdušná.

 

                                                  Multifunkční postel se stolem, postel pro dva Shipley - white

 

Jako příklad můžeme uvést dětské postele s psacím stolem Shipley v různých odstínech. Minimalistické pojetí, efektivní využití každého centimetru a moderní, trendy design, který se především starším dětem bude líbit. V každém případě, pro malá interiér je správný výběr postele tím nejzásadnějším, jelikož právě postelí lze ušetřit z vašeho interiéru nejvíce. A příště? Pojedete s námi třeba do Paříže? Jak bydlí děti tam?