Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-44

Výrobce: Vipack
Kód: VP008-2014

Dětská postel s úložným prostorem pro holky od belgického výrobce. Vysoká kvalita dána materiálem, nechybí ani zakulacené hrany.

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
22 549 Kč

Parametry produktu

Výška: 77 cm
Šířka: 98 cm
Délka: 207 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 67 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: bílá-tmavě růžová
Rošt: lamelový v dřevěném rámu
Materiál: mdf deska
Provedení: kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel s úložným prostorem v oblíbené sytě růžové

Design dětské postele z kolekce Bonny od belgického výrobce se soustředí především na velké úložné prostory, kvalitu a bezpečnost vašeho dítěte. Nechybí zakulacené hrany, které jsou dobrou volbou pro vybavení dětského pokoje především menších dětí. V kolekci si lze dětskou postel vybrat hned z několika odstínů, nechybí ani tradiční modrá postel pro kluky. Šuplíky nabízí sousty úložných prostorů díky výšce postele, praktické jsou i odkládací police. Vyvýšená postel nabízí zkrátka vždy větší úložný prostor. V kolekci najdete i patrovou postel v této kombinaci odstínů bílé s tmavě růžovou, nebo multifunkční postel se stolem na vysunutí a to vše je ještě doplněno nabídkou šatní skříní.

Belgický výrobce vsadil na spojení kvality a praktického designu s bezpečnostními prvky. Materiálem je mdf deska tloušťky až 36 mm, která je jak jsme zmínili již v úvodu zakulacená. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. 

Dětská postel růžová, základní parametry

Pokud se chystáte vybavit dětský pokoj kompletně, v naší nabídce najdete celou řadu dalších dílů vhodných k této posteli. Vybrat si můžete i růžovou dětskou židli k psacímu stolu. V kolekci nechybí ani šatní skříně. Postel je velmi oblíbená především ale pro již zmiňované zakulacení hran. V nabídce najdete i světle růžový odstín, pokud by byla tmavě růžová pro vás příliš sytá. Nabídce kolekce Bonny je zajímavá také širokou nabídkou odstínů, nabízí se tak další řešení například pro vybavení dětského pokoje sourozenců kluka a holky. Můžete pořídit do jedné místnosti modrou a růžovou postel a každé z dětí bude mít svůj úložný prostor. Nebo lze pořídit i dvě postele v oranžovém provedení, jako volba jednoho z neutrálních odstínů.

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu