Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel s šuplíky Bonny BOKB90-07

Výrobce: Vipack
Kód: VP0010

Dětská postel s úložným prostorem pro kluky, nabídka belgického výrobce. Postel je kvalitní a bezpečná, hrany jsou zakulaceny.

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
22 549 Kč

Parametry produktu

Výška: 77 cm
Délka: 207 cm
Hloubka: 98 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 67 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: bílo-modrá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel s úložným prostorem, vždy praktické řešení

Nabídka dětského nábytku belgického výrobce, to je vysoká kvalita v moderním designu. A taková je i postel s úložným prostorem z kolekce Bonny, odstínem určená klukům. Postel nabízí díky vyvýšenému lůžku velké úložné prostory doplněné také policemi, navíc má zaoblené hrany, které jsou jistě pro dítě bezpečné. V kolekci si můžete ve stejném provedení pořídit i patrovou postel, kdyby jste hledali řešení místa na spaní pro dvě děti. Ale nabídka je daleko větší, identický design této postele s šuplíky je dostupný v širokém výběru odstínů, nechybí ani tradiční růžová pro holky.

Belgický výrobce upřednostňuje kvalitní zpracování před nízkou cenou. Nemalou měrou ke kvalitě přispívá také mdf deska s tloušťkou 36 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

Dětská postel, základní parametry

Velmi často do dětského pokoje pro kluka pořizujeme či se přikláníme k modrému odstínu. V kombinaci s bílou pak lze využít postel až do dospělosti, můžeme říci, že modrého odstínu tak není příliš. V ceně postele je i rošt, rozměr místa na spaní 90x200 cm. A nezapomínejte že, postel je tak kvalitní, jak kvalitní je matrace. Jejímu výběru věnujte také velkou pozornost. Úložný prostor v posteli či lépe řečeno pod postelí v podobě šuplíků a police je překvapivě velký a to především díky tomu, že postel je vysoká. Prostor se tak výškou postele mnohonásobně zvětší oproti klasickým nízkým postelím. V nabídce kolekce Bonny nechybí ani identický design postele v tradičním růžovém provedení pro holky.

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu