0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro kluka SCNR200W

Výrobce: VP
Kód: VP0043-2015
13 132 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 65 cm
Šířka: 111 cm
Délka: 217 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel jako závodní auto

Pokud pořídíte svému malému závodníkovi dětskou postel v podobě auta, určitě mu splníte sen a spaní může být i zábavou. Dětskou postel v podobě závodního auta představuje belgický výrobce, který nabízí opravdu velmi propracovaný design. Dokonce i kola, která vystupují do prostoru jsou jako opravdická. Belgický výrobce dbá i na bezpečnost vašich ratolestí. Po obou stranách postele je důmyslně a nenápadně zakomponovaná zábrana, hrany jsou zaoblené. Bílý odstín je velmi příjemný a pokud budete chtít, můžete pořídit identický design dětské postele i modrém, nebo červeném odstínu.Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu, bezpečnost vašich dětí a v neposlední řadě zdravotní nezávadnost. Materiálem pro výrobu postele se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Cena postele s roštem, velikost místa na spaní 90x200 cm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Dětský pokoj pro kluka

Jelikož je nabídka dětského nábytku v bílém odstínu velmi široká, máte možnost zařídit celý dětský pokoj. V nabídce určitě najdete designem vhodný psací stůl či skříň, nechybí ani regály a police. Dětská postel v podobě závodního auta pak může být originálním oživením dětského pokoje. Belgický výrobce netradičně představuje i dětské postele v podobě aut pro holky, samozřejmě v růžovém odstínu.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
13 546 Kč
Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
20 441 Kč
Dětská postel pro kluka SCLM200W

Dětská postel pro kluka SCLM200W

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
12 821 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.