0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro holku Princess SCPK200

Výrobce: VP
Kód: VP0035-2015
9 882 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 106,5 cm
Šířka: 94 cm
Délka: 210 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro malé slečny v podobě autíčka

I když je designem dětská postel určená spíše menším slečnám, velikost místa na spaní je v klasickém rozměru a to 90x200 cm. Spaní tak je velmi pohodlné a i bezpečné, jelikož belgický výrobce "nenápadně" zakomponoval do designu dětské postele i zábrany po obou stranách. Dalším můžeme říci bezpečnostním prvkem jsou zaoblené hrany. Pro slečny předškolního věku a částečně i školního než budou studentky, se tato dětská postel může stát velmi příjemným místem na spaní v romantickém, holčičím designu. Nabídka nejen dětských postelí, ale i dětských pokojů pro slečny v tradičním růžovém odstínu je velmi široká a je opravdu z čeho vybírat.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Rošt v ceně postele.

 

 

Dětský pokoj pro holku

Pokud právě zvažujete výběr dětského pokoje pro vaši slečnu, rozhodně je třeba si předem určit, zda máte ještě v plánu její pokoj měnit až bude studentskou či nikoliv. Pokud v průběhu dětství chcete dítěti pokoj ještě měnit, pak se není třeba bát designu, který má dětská postel v podobě růžové autíčka. Tato postel může být řešením pro dívku od tří do 12,14 let, samozřejmě s ohledem na skutečnost, jak se její vkus mění.

 

V nabídce dětských postelí belgického výrobce samozřejmě nechybí ani designy dětských postelí pro kluky, které jsou zase v tradičních klučičích odstínech jako je například modrá.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Dětská postel s nebesy Amori AMKB9014

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 12 045 Kč
Dětská postel pro holku Elisa G50.107

Dětská postel pro holku Elisa G50.107

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 6 934 Kč
Dětská postel pro holky Royal SCPC201

Dětská postel pro holky Royal SCPC201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
18 258 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.