0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel pro holku Mila 2510LI29

Výrobce: PRS
Kód: PRS0031-2016
3 796 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 82 cm
Šířka: 96 cm
Délka: 203 cm
Nosnost: 80 kg
Hmotnost: 32 kg
Počet balíků: rošt+2 ks
Prostor na spaní: 90x190/90x200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková-bílá
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel pro holku v tradičních odstínech

Na pomyslném žebříku nejoblíbenějších odstínů malých i větších slečen je fialková, růžová a bílá. Francouzský výrobce pro kolekci dětského nábytku Mila zvolil hned dva oblíbené odstíny a to fialkovou a bílou. Výsledkem je elegantní design, kterému jen málokterá slečna odolá. Dětská postel z této kolekce nabízí netradiční řešení nočního stolku v podobě šuplíku, který po zasunutí zpátky pod postel je i malou zábranou. V nabídce je ale i klasický noční stolek, který můžete umístit třeba z druhé strany postele. Dalším možným řešením především v případě, že disponujete jen velmi malým prostorem pro vybavení dětského pokoje, je pořízení nadstavce k dětské posteli. Nadstavec nabízí police a tak získáte zase o nějaký ten odkládací prostor navíc.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Materiálem pro výrobu dětské postele se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a šuplík na vysunutí v ceně postele. Doprava zdarma.Tip Aldo: postel je variabilní, lze ji sestavit pro rozměr 90x190 a 90x200 cm

 

Dívčí odstíny do dětského pokoje slečny patří

Malé i velké slečny milují všechno růžové, fialkové. Ale aby byl dětský pokoj holky opravdu elegantní, je třeba tyto výrazné odstíny decentně kombinovat třeba právě s bílou barvou. Ta celý návrh dětského pokoje pak zjemní a interiér je určitě více elegantní. Také proto výrobce zvolil pro kolekci dětského nábytku Mila fialový odstín s bílým. A je to jen dobře. V nabídce této kolekce najdete vše potřebné pro vybavení kompletního dětského pokoje a to v širokém výběru samostatných dílů.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.