0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postel Loď

Dětská postel loď nadchne každé dítě, ať už kluka nebo holku. Postele ve tvaru lodě pro malé námořníky nebo přímo pro malé piráty. Nádherné velmi věrně zpracované postele ve tvaru pirátských lodí, s plachtami, děly a všemi doplňky, které malý pirát… celý popis

Potřebujete poradit?
Prodejce
+420 777 761 549
Po - Ne 8:00 - 18:00
Dle ceny

Dětská postel Loď

Dětská postel loď nadchne každé dítě, ať už kluka nebo holku. Postele ve tvaru lodě pro malé námořníky nebo přímo pro malé piráty. Nádherné velmi věrně zpracované postele ve tvaru pirátských lodí, s plachtami, děly a všemi doplňky, které malý pirát potřebuje na moři.

Dětská postel loď - pirátská loď, námořnická loď 

Postele ve tvaru lodě pro malé piráty či námořníky. Nabízíme designy, které úzce souvisí s tématikou pirátů, lodí a moře vůbec. Najdete zde dětské postele, které jsou téměř k nerozeznání od pirátských lodí, ale také dětské postele v námořnických barvách.

I postel může být hračkou 

Tematický dětský nábytek je všeobecně velmi oblíbený a rovněž velmi kvalitní. Dětská postel v podobě lodě rozhodně neslouží jen na spaní, ale při troše fantazie si vaše dítě vytvoří celý pirátský svět. Postele dokonale kopírují pirátské či klasické lodě, nechybí plachty, děla, kormidlo, vše co je potřeba pro vytvoření námořního či pirátského světa. 

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.