0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Summer se zrcadlem

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0024-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská komoda: 90x90x47 cm
Zrcadlo: 88x78x13

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: bílo-modrá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda a zrcadlo z nabídky značkového nábytku

Hledáte dětský nábytek do pokoje vašeho syna? V kolekci Summer si vyberete řadu samostatných dílů dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let. Dětský nábytek, stejně jako komoda se zrcadlem, nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, kterou jsme pro vás a vaše děti našli. Kromě komody a zrcadla jsou v kolekci k dispozici další díly, z kterých lze vybavit celý dětský pokoj se vším všudy. Značkový nábytek neznamená jen vysokou kvalitu s prodlouženou zárukou, ale také nadčasový design. V případě komody to jsou také netradiční úchytky a příjemné spojení odstínů. Nabídka dětského nábytku v kolekci Summer je opravdu široká a možností pro vybavení dětského pokoje školáka i studenta celá řada.

 

Turecký výrobce věnuje enormní pozornost vysoké kvalitě, která je doložena certifikáty i prodlouženou sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.