Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda se zrcadlem Romantic II

Výrobce: Cilek-T
Kód: CLT0029-2018
nedostupné
Dětská komoda Romantic II
7 091 Kč
Zrcadlo nad komodu Romantic II
1 990 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 84 cm;90 cm
Šířka (cm): 90 cm;80 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Materiál: lamino
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Každá holka v dětském pokoji ocení toaletní stolek

A především čím bude starší, tím větší radost bude mít z komody a zrcadla. Pokud můžete tedy doporučit, pořizovat komodu bez zrcadla je zbytečné, tak i tak ho po vás vaše slečna bude časem chtít. Proč ne tedy hned. Kolekce Romantic jak už samotný název napovídá je určen pro vybavení dětského pokoje holky, nebo i dospívající dívky. Krásný sněhově bílý odstín a rustikální design je přesně to, po čem holky touží. Komoda nabízí tři šuplíky, kdy horní šuplík je rozdělen na dvě části.

V kolekci najdete celou řadu dalších dílů nábytku v identickém designu, které z interiéru vaší holčičky vykouzlí nádherné prostředí jako pro princeznu. Materiálem je laminátová deska s dodáním mdf desky. Komoda v dílech s nutností montáže.



Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.

Více z kolekce

Nábytek do dětského pokoje - kolekce Romantic

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu