0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s pultem Roudoudou P41.260-611

Výrobce: Gaut
Kód: GA0085-2014
10 928 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: světlý dub, krém
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda s přebalovacím pultem Roudoudou

Nabídka značkového dětského nábytku od francouzského výrobce je cenově náročná, ale dané díly, stejně jako u komody s přebalovacím pultem, nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Komoda patří do kolekce Roudoudou určené k zařízení dětského pokoje pro miminko. Elegantní dětský nábytek jako rozkládací dětská postýlka, komoda dostupná i bez pultu, skříň či regál, to vše si můžete vybrat z nabídky samostatných dílů. Značkový nábytek to není jen kvalita, ale i netradiční vždy něčím originální design.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský nábytek, který před narozením miminka rozhodně potřebujeme

Určitě se neobejdeme bez dětské postýlky spolu s kvalitní matrací. Zda zůstanete jen u dětské postýlky a ostatní vybavení dětského pokoje pořídíte až později, je už na vás. Jako prodejci nábytku ale k postýlce určitě doporučujeme komodu s přebalovacím pultem a to je spolu s postýlkou vše, co v prvních třech letech vlastně potřebujete.

Především pro miminka je pořízení značkového nábytku tím nejlepším způsobem, jak mu zařídit zdravotně nezávadné prostředí. A právě proto je naše nabídka značkového nábytku určený těm nejmenším dětem. A nezapomeňte ani na naši nabídku produktů do vaši výbavičky pro miminko.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 680 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.