0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda s pultem Roudoudou P41.160-611

Výrobce: Gaut
Kód: GA0084-2014
10 418 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: světlý dub, krém
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Přebalovací pult: 61x98x87 cm

Přebalovací pult na komodě, bezpečné řešení pro vaše miminko

Navíc dětská komoda patří do kategorie značkového dětského nábytku s certifikací, je tak zaručena ta nejvyšší možná kvalita a zdravotní nezávadnost pro vaše miminko. V kolekci Roudoudou najdete kromě komody s pultem rovněž velmi praktickou rozkládací dětskou postýlku, nic víc vlastně ani před narozením miminka nepotřebujete. A pokud patříte k těm rodičům, kteří chtějí mít vybavený dětský pokoj pro miminko kompletně nabídka dalších dílů v identickém designu jako komoda je vám k dispozici. Nezapomínejte ani na naši velmi hezkou nabídku produktů do vaší výbavičky pro miminko, protože nábytek Aldo, to je přeci nákup pod jednou střechou z pohodlí domova.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Značkový dětský nábytek pro miminko

Především pro miminka je pořízení značkového nábytku tím nejlepším způsobem, jak mu zařídit zdravotně nezávadné prostředí. A právě proto je naše nabídka značkového nábytku určený těm nejmenším dětem. A rozhodnutí, zda vybavit dětský pokoj kompletně či pořídit třeba jen dětskou postýlku, je samozřejmě jen na vás.

Můžete pořídit jen dětskou postýlku pro umístění třeba do ložnice a dětský pokoj, jeho vybavení, odložit až na dobu, kdy už budete vědět, jaký odstín se vašemu dítěti líbí, nebo která dětská postavička je jeho nejoblíbenější. Ale lze samozřejmě připravit celý dětský pokoj před narozením miminka. Pokud se rozhodnete pro pořízení dětské postýlky, kolekce nabízí možnost jejího rozložení na pohodlný otoman. A když ke komodě pořídíte ještě přebalovací pult, spolu s naší výbavičkou pro miminko budete připraveni na příchod vašeho potomka na svět.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 948 Kč
Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 314 Kč
Dětská komoda Little Town P69.160-611

Dětská komoda Little Town P69.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 049 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.